Vítejte na vzrušujícím kurzu češtiny v srdci krásné Prahy! Pokud sníte o tom, že se ponoříte do jedinečné kultury a historie České republiky a také se naučíte krásnou češtinu, naše kurzy jsou vytvořeny speciálně pro vás.

Jazykové kurzy v Praze

  • Новейшие
  • Самые старые
  • По убыванию цены
  • По возрастанию цены
  • Общий рейтинг
  • Наиболее просматриваемые
Filtry

Kategorie

Postavení

Úroveň

Hodnocení

Cena

Prodloužení víza

Pololetní kurz českého jazyka

17,000 Kč
Pololetní kurz českého jazyka v ČR obsahuje 560 hodin českého jazyka. Můžete projít...
13
563
Získání víza

Intenzivní kurz českého jazyka

20 959 Kč
24 959 Kč
Intenzivní kurz zahrnuje nejintenzivnější rozvrh každý týden. 9měsíční trénink...
7
589
čeština

Česká gramatika

12 500 Kč
13 000 Kč
Kurz české gramatiky je soubor pravidel a struktur nezbytných k osvojení...
5
561
čeština

Čeština pro profese

12 500 Kč
12 500 Kč
Pro odborné kurzy na jazykové úrovni B1 a B2
6
385

Čeština je nejen jedním z nejmelodičtějších jazyků na světě, ale také klíčem k porozumění této fascinující zemi. Naši profesionální a zkušení učitelé vám pomohou naučit se jazyk na všech úrovních – od začátečníků po pokročilé. Při studiu u nás se rychle přesvědčíte v mluvení a naučíte se bez problémů komunikovat s místními obyvateli.

Naše kurzy se zaměřují na praktické využití jazyka v reálných situacích. Zvláštní pozornost věnujeme nácviku mluvení, abyste se bez problémů dorozuměli v obchodech, kavárnách, v práci i v ulicích Prahy. V učebně se navíc seznámíte s bohatou historií České republiky, národními tradicemi a kulturou této úžasné země.

Naše kurzy probíhají v přátelské a vstřícné atmosféře, kde má každý student možnost klást otázky a diskutovat o tématech, která ho zajímají. Snažíme se, aby proces učení byl zajímavý a inspirativní, abyste z učení českého jazyka vytěžili maximum.

Kromě výuky poskytujeme různé mimoškolní aktivity, jako jsou prohlídky Prahy, návštěvy místních muzeí a výstav, účast na tematických večerech a kulturních festivalech. To vám pomůže nejen ponořit se do jazykového prostředí, ale také si rozšířit obzory, poznat nové lidi a vytvořit nezapomenutelné vzpomínky.

Vyberte si naše kurzy češtiny v Praze a objevte nový svět příležitostí a zážitků. Pojďme se společně ponořit do okouzlujícího světa české kultury a jazyka! Těšíme se na Vaši návštěvu!

cs_CZČeština