Vítejte na vzrušujícím kurzu češtiny v srdci krásné Prahy! Pokud sníte o tom, že se ponoříte do jedinečné kultury a historie České republiky a také se naučíte krásnou češtinu, naše kurzy jsou vytvořeny speciálně pro vás.

Jazykové kurzy v Praze

  • Новейшие
  • Самые старые
  • По убыванию цены
  • По возрастанию цены
  • Общий рейтинг
  • Наиболее просматриваемые
Фильтры

Категория

Статус

Уровень

Рейтинг

Цена

Продление визы

Полугодовой курс чешского языка

17,000 Kč
Полугодовой курс чешского языка в Чехии, несет в себе 560 часов чешского языка. Можете прой...
13
499
Получение визы

Интенсивный курс чешского языка

20,959 Kč
24,959 Kč
Интенсивный курс предполагает максимально насыщенное расписание каждую неделю. Обучение 9 м...
7
526
Получение визы

Курс чешского языка эконом. Годовой и полугодовой

1,200 Kč
1,200 Kč
Курс чешского языка эконом. Годовой и полугодовой
4
568
Чешский язык

Чешская грамматика

12,500 Kč
13,000 Kč
Курс чешской грамматики представляет собой набор правил и структур, необходимых для изучения...
5
488
Чешский язык

Чешский для профессий

12,500 Kč
12,500 Kč
Для профессиональных курсов на языковых уровнях В1 и В2
6
366

Čeština je nejen jedním z nejmelodičtějších jazyků na světě, ale také klíčem k porozumění této fascinující zemi. Naši profesionální a zkušení učitelé vám pomohou naučit se jazyk na všech úrovních – od začátečníků po pokročilé. Při studiu u nás se rychle přesvědčíte v mluvení a naučíte se bez problémů komunikovat s místními obyvateli.

Naše kurzy se zaměřují na praktické využití jazyka v reálných situacích. Zvláštní pozornost věnujeme nácviku mluvení, abyste se bez problémů dorozuměli v obchodech, kavárnách, v práci i v ulicích Prahy. V učebně se navíc seznámíte s bohatou historií České republiky, národními tradicemi a kulturou této úžasné země.

Naše kurzy probíhají v přátelské a vstřícné atmosféře, kde má každý student možnost klást otázky a diskutovat o tématech, která ho zajímají. Snažíme se, aby proces učení byl zajímavý a inspirativní, abyste z učení českého jazyka vytěžili maximum.

Kromě výuky poskytujeme různé mimoškolní aktivity, jako jsou prohlídky Prahy, návštěvy místních muzeí a výstav, účast na tematických večerech a kulturních festivalech. To vám pomůže nejen ponořit se do jazykového prostředí, ale také si rozšířit obzory, poznat nové lidi a vytvořit nezapomenutelné vzpomínky.

Vyberte si naše kurzy češtiny v Praze a objevte nový svět příležitostí a zážitků. Pojďme se společně ponořit do okouzlujícího světa české kultury a jazyka! Těšíme se na Vaši návštěvu!

ru_RUРусский